בית ספר חופית

ברוח הספורט והבריאות

רחוב: החיננית 3 | טלפון: 04-8597157| פקס: 04-8597122

ברכה לפתיחת שנת הלימודים תש''פ

צוות המורים, העובדים, הורים יקרים, ואחרונים חביבים התלמידים היקרים,

היום אנו פותחים את שנת הלימודים תש"פ.

זהו יום חג עבור כולנו , אך במיוחד עבור תלמידי כיתה א' המקסימים המתחילים היום מסלול חדש בחייהם, ולנו יש את הזכות לפתוח עבורם את שער הזהב לעולם של ידע, עולם של אותיות ומספרים, עולם הספרים ועולם החישובים, עולם של למידה ורכישת ידע, ואנו פה  ללוות אתכם  בצעדים הראשונים.

השנה אנו חובקים 36  תלמידים הלומדים בשתי כיתות א' חדשות עם המחנכות בת אל ופאני שהצטרפה אלינו ,  ואת תלמידי המסלול הדו לשוני שמצטרפים אלינו.

ביה"ס יהפוך לבית שני עבורכם , תבלו כאן מחצית מהיום ואני מאוד מקווה שתשמחו להגיע אלינו, תאהבו ללמוד ותכירו בכתה ובביה"ס חברים חדשים שיהיה לכם נעים בחברתם.

השנה החדשה היא כמו דף חדש הפותח ספר שאת המשכו נרצה להמשיך ולקרוא. בכל דף ודף פרטים ההולכים ונרקמים לעלילה. כל שנה נצבעת בעלילה חדשה משובצת בדמויות, בנקודות שיא, בנקודות מפנה ובסיום.

אנו ניצבים בפתחה של עלילה חדשה ומבטיחה וכולי תקווה:

שתהא השנה הבאה עלינו טובה ושקטה

שתגשר ותקשר בין העבר לבין העתיד

שתעודד בנו שוב ושוב את הגירוי והסקרנות

שתפגוש מחדש את המוטיבציה והחקרנות

שתפתח עוד חלון קטן של ציפיות והתרגשות

 

כבכל שנה, נמשיך גם בשנה זו להצעיד את בית הספר קדימה ולקדם מדיניות שבמרכזה אנו מעמידים את התלמידים במרכז.

כולי תקווה כי נמשיך בשיתוף פעולה מלא, לשמור על כבוד התלמיד, המורה וההורה, תוך מתן דוגמה אישית בהליכותינו.

הורים יקרים, אתם מפקידים היום בידינו את היקר לכם מכל, ואנו יודעים זאת. נעשה כל אשר ביכולתנו לשמור על שלומם ועל ביטחונם, נעזור וננחה אותם ללמוד, להשכיל ולקנות דעת מתוך מסירות, אהבה ואמונה ביכולותיהם.

ובאופן אישי, זכות היא לעסוק בהוראה ובחינוך. ביחד עם  האחריות הגדולה כך גודל השליחות, והתובנה כי תפקידו המרכזי של החינוך הוא לעצב את החברה ולהפוך אותה לטובה יותר, מכבדת ומקבלת כל ילד ואדם ואני בטוחה שכולנו נזכור זאת נקבל בברכה את תלמידי המסלול הדו לשוני ונעשה ככל יכולתנו לסייע בהתאקלמותם בביה"ס שלנו.

המחנכים והמחנכות יסבירו בכיתות בדיוק כיצד תעשה החלוקה ואני מצפה מכולכם להתנהג בכבוד ובדרך ארץ בכל מפגש עימם.

הבחירה האישית והמקצועית שלי מבוססת על ערכים פלורליסטים ושוויון זכויות לכולם ללא הבדל דת, גזע ומין ואני בטוחה שכולכם מאמינים בדרך זו בדיוק כמוני..

כפי שאתם רואים הושלמו ההכנות לקראת שנת הלימודים,

אני מבקשת לומר תודה לצוות המורים ולצוות המנהלי על הפעילות הרבה  הזמן והחשיבה שהשקיעו בחופשה בכדי שנוכל לפתוח את שנת הלימודים כיאות.

לכולנו, אני מבקשת לאחל  ברכת שנה טובה, שנה פורייה, שנת שלום.

 

כניסה למערכת