בית ספר חופית

ברוח הספורט והבריאות

רחוב: החיננית 3 | טלפון: 04-8597157| פקס: 04-8597122

אירועי חודש נובמבר

טקס קבלת מחשבים

תלמידי כיתה ד' קיבלו מחשבים ניידים מתנת עיריית חיפה. התלמידים התרגשו מאד מקבלת המחשבים והמחיזו את עשרת הדברות לשימוש נכון במחשב.

סכרת נעורים

יום הסוכרת הבינלאומי הראשון התקיים ב-14 בנובמבר 1991. הוא נקבע על ידי האגודה הבינלאומית לסוכרת וארגון הבריאות העולמי בעקבות העלייה באבחון סוכרת ברחבי העולם. קמפיין המודעות הבינלאומי לסוכרת נערך מדי שנה סביב נושא אחר המעסיק את הקהילה, כפי שנבחר על ידי האגודה הבינלאומית לסוכרת. במטרה להעלות את המודעות לנושא. תום מחנכת כיתה ד'/2 בחרה לשתף אותנו בהתמודדות האישית שלה עם מחלת הסוכרת ואיך ניתן למנוע זאת באמצעות תזונה בריאה יותר.

יום זכויות הילד

בשנת 1954 המליצה העצרת הכללית של, האומות המאוחדות למדינות החברות בה, לציין מידי שנה את יום הילד הבינלאומי. ה- 20 בנובמבר נבחר כיום שבו מציינים את היום הבין לאומי לזכויות הילד.  ביום זה ערכנו יום פעילות בנושא זכותי, אחריותי. התלמידים עברו בין תחנות שונות, הכירו את ההיסטוריה של הילדים, את זכויותיהם והאחריות שנלוות לכך, חיברו סלוגן, שאלו שאלות והתמודדו עם סיטואציות בנושאים של זכויות הילד.

סיור בחיפה

תלמידי כיתה ד' יצאו לסיור מומחז בחיפה. במסגרת הסיור ביקרו התלמידים במושבה הגרמנית, בעיר התחתית, בגן הפסלים. הכירו את הדתות שחיות בחיפה זו לצד זו, נחשפו להיסטוריה והכירו זוויות נוספות של העיר.

יום המורה

הורים ותלמידים הודו לצוות הנהדר שלנו בארוחת בוקר מפנקת, ברכות חמות ופעילות. תודה על שותפות ואמון.

מפגש עם יוסי וואסה

תלמידי בית הספר שלנו ארחו את תלמידי בית הספר נירם למפגש עם הסופר יוסי וואסה ואשתו המאיירת ירדן להכרות עם ספרם "היום האחרון של פורים"

חנוכה

טקס חנוכה בהשתתפות תלמידי כיתה ג' ד' בשירה, המחזת "רבי קלמן וחנה זלדה" של תלמידי קורס בחירה תיאטרון ונגינה. חדר בריחה מאתגר בנושא חנוכה ולסיום מרקים חמים וסופגניות.

ביקור בספריית הילדים

במהלך החודש האחרון, ביקרו תלמידי כיתה ה' שלוש פעמים בספריית הילדים של אוניברסיטת חיפה. 
המפגשים עסקו בנושא ביוגרפיות וזימנו לתלמידים למידת חקר בספרי מידע ובמקורות אינטרנטיים, יחד עם חשיפה לדמויות משפיעות והיכרות עם סיפורי חיים שונים ומגוונים.
במפגש האחרון התלמידים יישמו את מה שלמדו בדרך יצירתית וכתבו אוטוביוגרפיה אישית, אותה הציגו בדרך מהנה וחווייתית ("תכנית אירוח כיתתית").

כניסה למערכת