בית ספר חופית

ברוח הספורט והבריאות

רחוב: החיננית 3 | טלפון: 04-8597157| פקס: 04-8597122

אירועי חודש ינואר

יום השפה העברית

השבוע ציינו את יום השפה העברית ביום שיא שהובילה רכזת השפה, אביטל בהשתתפות חיילים מבסיס חיל הים.
היום כלל תחנות ופעילויות מגוונות: משחקי זיכרון, קהוט, דיג מילים, הכרות עם מילים חדשות, מילים נרדפות, עם ההסטוריה של השפה העברית וכל זאת בצורה חוויתית ומעוררת עניין וסקרנות. הילדים נהנו לשחק בעברית, למדו, נזכרו במילים ששמעו, הכירו מילים חדשות וחיזקו את אוצר המילים שלהם בהנאה רבה.
תודה לרכזת השפה המיוחדת והיצירתית שלנו אביטל ולכל צוות המורים שסייעו וכמובן לחיילים שמתגייסים בכל יום שיא לסייע ולהנות ביחד איתנו.

ביקור "תגלית"

החודש ארחנו בבית הספר קבוצת צעירים מבוסטון שהגיעו לארץ במסגרת תכנית "תגלית". תכנית שמטרתה לחזק את הקשר שבין צעירי יהדות התפוצות לישראל. במסגרת הביקור ציירנו ביחד קיר גרפיטי, ערכנו טורניר כדורגל והכנו ברכות לשנה האזרחית החדשה.

ט"ו בשבט

כחלק מחגיגות טו׳ בשבט יצאנו לגינה הקהילתית לפעילות טו בשבט, הילדים שתלו שתילי פרחים, הכינו קישוטי פרחים מבקבוקים לקישוט הגינה עם עמית וקינחו בפיתות חמות מהטאבון. תודה לאתי ברטוך על ההזמנה ולשרון הרכזת החברתית על ארגון פעילות מהנה והתנסות חוויתית בטבע.

"הנואם הצעיר"

תלמידיי קורס הבחירה "דיבייט" בערב מיוחד, מעצים ומרגש של תחרות "הנואם הצעיר" בהשתתפות נציגות רוטרי חיפה.
התלמידים המשתתפים בחרו נושא שעיניין אותם, חקרו אותו, בנו נאום ובתחרות הציגו אותו מול בני המשפחה וחברים. תודה לקארין קבסה על הנחייה מקצועית, לשרון נחשון על הארגון, הליווי האישי והאמון ולחברות רוטרי חיפה על ההזדמנות והתמיכה.

יום ה100 של כיתה א'

כיתה  א' ציינה  100 ימים בלימודים ביום חוויתי ושובר שיגרה.
הכיתה פתחה את הבוקר בפעילות חווייתית עם מצנח ופעילות גופנית מהנה, לאחר מכן הילדים הכינו כתרים ומדליה שכל אחד מהם 100מם ו 100ממת.
הכיתה שינתה את צורתה ופעלו בה תחנות מגוונות, התלמידים בחרו תחנות ופעלו בהם באופן חופשי בין התחנות: בניית מגדל מ 100 כוסות, הכנת שרשרת מ 100 קשיות, מנייה של 100 פריטים 100 תוספות על הפיצה, כתיבת 100 מילים, מה הייתי קונה ב 100 שקלים? ואילו היו לי 100….. מה היה קורה?
ועוד…
הילדים ציירו איך הם ייראו בגיל 100 והחגיגה הייתה גדולה!

כניסה למערכת