בית ספר חופית

ברוח הספורט והבריאות

רחוב: החיננית 3 | טלפון: 04-8597157| פקס: 04-8597122

קורסי הבחירה

לחצו על שמות הקורסים וצפו בתמונות

לא פעם אנחנו שומעים על חשיבות התזונה לחיינו ולגופנו, אך לא פעם שאלנו את עצמנו: איך מבשלים אוכל בריא?! בקורס "תזונה נכונה" נלמד על פירמידת המזון, כיצד קוראים מתכון, איך מחשבים את הכמויות שאנו צריכים לטובת הבישול, והכי חשוב – נכיר ונתנסה במתכונים טעימים מאוד ובריאים לא פחות

בקורס תזונה נכונה אנו לומדים איך אפשר לאכול באופן בריא יותר באמצעות בחירת מאכלים נכונים וצמצום כמות הסוכר שאני צורכים.

 

כמה פעמים אמרתם, חשבתם, רציתם להגיד "אמא אבא תקנו לי" ? ַ פעם היה מקובל שילד מבקש מההורים מטבע לקניית ממתק. היום נפוצה יותר ויותר הדרישה מצד הילדים לרכוש צעצועים, משחקי מחשב, ממתקים ועוד ועוד…. בקורס נלמד כבר מגיל צעיר איך לקנות/מה לקנות/כמה לקנות ומתי. למעשה נלמד דפוסי צרכנות נבונה לחיים. 

במהלך התכנית יפתחו התלמידים משחקי מחשב הכוללים בחירת דמויות, רקע, תנועה ושמע. לצורך יצירת המשחקים יעשה שימוש בסביבת Scratch שפותחה על ידי אוניברסיטת MIT בארה״ב.

בשיעור יוצרים משחקי מחשב מהנדסים מחברת Apple מדריכים את התלמידים ביסודות של עולם  התכנות.

התלמידים יוצרים פקודות בסיסיות באמצעות תוכנת Scrach.

בקורס אמהרית  התלמידים לומדים את יסודות השפה ונחשפים לתרבות האיתיופית.

בקורס הבחירה 'לטינוס' ייחשפו התלמידים למקורם של הריקודים הלטיניים, תוך התנסות אישית בסגנונות הריקוד המובילים: 'מרנגה', 'קומביה', 'סלסה' ו'רגאטון'. במהלך הקורס התלמידים יחזקו את הביטחון עצמי, יילמדו באופן הדרגתי תנועות שונות מכלל הסגנונות ובסופו של תהליך, יופיעו על במת בית הספר. 

איחוד בין גוף לנפש. איחוד בין תנועה לנשימה. היוגה היא מרפא לגוף ולנפש. היא מסייעת לנשימה, לחיטוב ולגמישות, ליציבה טובה, לרוגע ולאיזון כללי. בתרגול היוגה אנו למדים על טבע הנשימה והתודעה שלנו. 

בואו להקים במוידיכם גינה קטנה ויפה. בחוג זה נלמד לשתול עצי פרי ופרחים, לטפל בצמחים ובעיקר נלמד על כל מה שהטבע החכם מציע לנו.

התנסות לימודית יוצאת דופן מחוץ לכותלי הכיתה. חשיפת התלמידים למחזוריות הצמחים בטבע. הקמה משותפת של גינה: זריעה, שתילה, טיפוח, קטיף, טעימה ואכילה.

התעמלות אומנותית היא ענף ספורט אולימפי מקסים המשלב כוריאוגרפיה, אקרובטיקה, מחול ועבודה עם מכשירי יד כמו: חישוק, כדור, חבל, סרט ועוד. 

כמה פעמים צפיתם בהצגה ואמרתם לעצמכם "אני משחק טוב יותר?"כמה פעמים חלמתם לעמוד במרכז הבמה ולקבל את תשואות הקהל?

מעכשיו אפשר!

בסדנת התיאטרון נלמד להציג את סיפורי הילדים המוכרים ביותר בזוית אחרת, דרך משחק, אילתורים ועוד…

היכנסו וצפו בדברים הנעשים בקורסי הבחירה
כניסה למערכת